lt  | en 
     
 
Akumuliatoriai » Akumuliatoriai-Banner
 Norėdami pasirinkti akumuliatorių savo automobiliui spauskyte šia nuorodą

http://www.bannerbatterien.com“Banner” kompanija veikia nuo 1937 metų. Ji yra įsikūrusi Austrijoje, Linz mieste. Kompanija gamina itin platų akumuliatorių asortimentą lengviesiems automobiliams, įvairiems sunkvežimiams, elektra varomiems keltuvams, invalidų vežimėliams, valtims, laivams, taip pat stacionarius ir pramoninius akumuliatorius

Kokybe ir ilgaamžiškumu “Banner” akumuliatoriai iškovojo stiprias pozicijas įvairiose rinkose, todėl ši produkcija eksportuojama į 40 pasaulio šalių. “Banner” akumuliatoriaus ilgaamžiškumo rekordas 12 metų. Lietuvoje Banner akumuliatoriaus eksploatacijos rekordas 11 metų. Pirmieji “Banner” akumuliatoriai buvo pradėti eksportuoti į kitas šalis 1969 metais. Pamažu eksporto apimtys pasiekė 85 procentus visos gaminamos produkcijos.

Banner kompanija nuolatos atlieka mokslinius tyrimus ir tobulina esamas technologijas - tai viena iš esminių Banner akumuliatorių sėkmės priežasčių. Pačios naujausios akumuliatorių technologijos remiasi transporto priemonių techninių bei eksploatacijos savybių reikalavimais, todėl pagal energijos šaltinio tipą bei jo eksploatacijos sąlygas geriausia galima nuspręsti, kokio tipo technologijos akumuliatorių naudoti.


Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti


 
  © 2024 rijatransa.lt | Interneto svetainių kūrimas